Stavební parcely OLŠOVÁ VRATA „SLUNEČNÁ“ KARLOVY VARY - Bydlení na dosah přírody i městského komfortu

PRONÁJEM ORDINACE PRO VÝKON SOUKROMÉ LÉKAŘSKÉ PRAXE, 41M2, OSTROV, STARÉ NÁMĚSTÍ

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruované a zkolaudované prostory pro výkon soukromé praxe praktického lékaře pro dospělé na Starém náměstí v Ostrově.

Předmětem pronájmu jsou 2 místnosti sesterna a ordinace lékaře (17+24 m2). K zázemí ordinace dále patří čekárna, 2 x WC + 1 x personální, denní místnost s kuchyňkou, úklidová místnost.

Sesterna, ordinace a čekárna je vybavena klimatizací, čekárna a chodba pak i vzduchotechnikou, kamerovým systémem a TV. Osvětlení zajišťují špičkové led panely německého výrobce Esylux s podáním barev CRI 90 (vysoká barevná věrnost) s funkcí změny barevné teploty dle denního cyklu. V obou místnostech 2 x ethernet internet + WIFI dostupná ve všech prostorách. Telefony prostřednictvím VOIP, případný přenos stávajícího telefonního čísla možná. V objektu je k dispozici místnost pro nebezpečný odpad. Vytápění a TUV zajištěno plynovým kotlem. Bezbariérový přístup zajištěn výtahem.

V 1. NP objektu je v provozu zavedená lékárna. Dobrá občanská dostupnost, parkování před objektem. Vybavení ordinace je gesci nájemce, v případě požadavku nabízíme dovybavení ordinace za příplatek k nájemnému.

Cena pronájmu 6.970,- Kč bez DPH (170,- Kč/m2), v ceně nájmu jsou již zahrnuty služby (elektřina, teplo, voda, denní úklid společných prostor, odvoz komunálního odpadu, toaletní a hygienické potřeby na toaletách). Nabídka platí pouze pro PL pro dospělé, jiné specializace pouze po konzultaci a dohodě.

(PENB G )Cena 6.970,- Kč za měsíc
Typ domu Patrový
Typ Pronájem
Podkategorie Kanceláře
Město Ostrov
Ulice Staré Náměstí
Užitná plocha 41
Stav objektu Po rekonstrukci
Stavba Smíšená
Garáž NE
Parkování ANO
Elektřina 230V

Zaujala Vás tato nabídka?

Tel: 731 100 131 E-mail: info@knechtlreality.cz
ODESLAT POPTÁVKU
Jednatel společnosti
Knechtl & Partners

ŠTĚPÁN KNECHTL

MENUX